שיווק ופרסום באינטרנט

advertise advertisingחשיפה רחבה ברשת היא חלומם הרטוב של בעלי עסקים המבינים כי משמעות צמד המילים "סרטון ויראלי" או "מיליון לייקים" יכולים לחולל פלאים לתזרים המזומנים של העסק ואף להיות הגורם המכריע בין הצלחה לכישלון. הדרך אל ליבם וארנקם של הגולשים עוברת דרך מספר תחנות ביניים המהוות את אבני הדרך להצלחה, אבני דרך שבאמצעותן ניתן לבנות תשתית אינטרנטית איתנה לקידום העסק.

כל עסק צריך!!!

בניית אתר – אתר אינטרנט הוא כרטיס הביקור אל בית העסק, אתר מעוצב, ידידותי למשתמש והכי חשוב כזה שמספק מידע אמיתי ואותנטי על שירותי בית העסק ימשוך את הגולשים ויגדיל את התנועה אל בית העסק. בניית האתר מתבצעת בהתאמה לדרישות מנוע החיפוש של גוגל.
קידום אורגני – הגדלת פוטנציאל הרווחים של העסק תלויה בכמות החשיפה של אתר העסק לגולשים, חשיפה מקסימאלית מתקבלת כאשר האתר מופיע בדף הראשון של תוצאות החיפוש. אנו מתמחים בביצוע קידום אורגני בדגש על עבודה נכונה המותאמת לדרישות מנוע החיפוש, אנו מספקים ללקוחותינו דוחות מעקב חודשיים המודדים את קצב ההתקדמות וכן נתוני תנועת הגולשים בהתאמה למילות החיפוש הרלוונטיות.

קידום ממומן בגוגל  ppc + – לקוחות המעוניינים להציג את אתר בית העסק בדף התוצאות הראשון יגלו שזול יותר לעשות זאת בעזרתנו, אנו מתמחים בניהול מסעות פרסום בגוגל תוך דגש על אופטימיזציה של מילות החיפוש וקהל היעד. אנו מספקים שירותי באנרים עוקבים המעלים בצורה משמעותית את כמות החשיפות של האתר.

שיווק בפייסבוק ובאינסטגרם – הרשתות החברתיות הפכו בשנים האחרונות למכרה זהב עבור בעלי עסקים, חשיפה נכונה בפייסבוק ובאינסטגרם יכולה להגדיל משמעותית את זרימת הלקוחות לאתר העסק. שיווק נכון ברשתות המוזכרות מתחיל בבניית פרופיל בית העסק והעלאת תכנים איכותיים על פעילותו, התכנים כוללים סרטונים, תמונות וטקסטים. תזמון נכון של העלאת התכנים, שיתופם ברשת ואיכות המידע אותו הם מספקים הם מרכיבי מפתח אותם נדרש לנהל בצורה מקצועית בכדי לקבל חשיפה מקסימאלית. חברתנו מתמחה בבנייה נכונה של חשבונות פייסבוק ואינסטגרם ושיווקם על פי פילוח מדויק של קהל היעד אליו מכוון העסק.

מיתוג כללי באינטרנט – אם חשבתם שפרסום ברשת מתחיל ונגמר במנוע החיפוש של גוגל אזי טעיתם, קידום עסק במנוע החיפוש של גוגל, בפייסבוק, באינסטגרם וב – YouTube אכן מבטיח חשיפה רחבה באינטרנט אך נגזרת שלו היא חשיפה רחבה יותר הבאה לידי ביטוי בנראות תחת מילות חיפוש שלא חשבתם עליהן בכלל. מיתוג כללי באינטרנט הוא הסוד להצלחה, סוד אותו נשמח לגלות לכם.

חברתנו מביאה עמה ניסיון רב בייעוץ לעסקים ומסייעת להם לעלות על השביל להצלחה, אנו מלווים את לקוחותינו בפעילותם השוטפת תוך חתירה לשיפור מתמיד בכל התהליכים העסקיים.

לקבלת יעוץ השאירו פרטים או חייגו – 03-9527350

לקוחות ממליצים